Wiaty samochodowe, wiaty garażowe, zadaszenia, carporty

+48 886 026 136

Carport skrojony na miarę, z możliwością zabudowy ścianki lub ścianek bocznych (zapewniamy duży wybór materiałów na tego typu zabudowę, jak drewno, blacha perforowana lub trapezowa czy poliwęglan komorowy) będący w stanie zaspokoić wiele potrzeb, stał się naszą dewizą, która każdego dnia motywuje nas do nieustannej pracy i rozwoju, tak abyśmy byli w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych klientów.

Wystarczy, że wybierzesz model intersującego Cię carportu, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy carportowymi krawcami  Poprzez korespondencję telefoniczną i e – meilową jesteśmy w stanie ustalić najistotniejsze kwestie, które pozwolą nam wyprodukować Twój i tylko Twój carport. Nie musisz decydować się na model w standardowym rozmiarze, ponieważ masz możliwość zamówienia wiaty samochodowej w innym, nietypowym wymiarze, jedynej i niepowtarzalnej w swoim rodzaju, idealnie komponującej się z Twoim otoczeniem.

Realizujemy wszystkie pomysły

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej ambitne i śmiałe pomysły, ponieważ dzięki kreatywności i umiejętnościom naszych designerów, każda idea klienta jest w stanie stać się rzeczywistością. Powiedz nam czego oczekujesz, jakie wymiary powinien mieć Twój carport oraz jakie funkcje powinien spełnić. Tak … wielofunkcyjność naszych produktów to kolejna ich zaleta. Twoja wiata samochodowa może nie tylko być zadaszeniem dla Twojego auta, może być również niezbędnym magazynkiem czy schowkiem, jeśli zdecydujesz się na wiatę ze zintegrowanym zapleczem lub tworzyć zadaszenie nad wejściem do Twojego domu. Pamiętaj możemy dowolnie zmieniać szerokość i długość Twojej wiaty, dopasować jej wysokość, ustalić kierunek spadku dachu, wybrać materiał na pokrycie dachowe, zadecydować o attyce lub jej braku oraz dobrać odpowiedni system odwodnienia, wszystko tak, aby zaspokoić nawet najmniejszą Twoją potrzebę. Na koniec wybór koloru ze standardowej palety RAL, tak aby ocynkowana ogniowo zgodnie z certyfikatem ISO EN 1461 konstrukcja stalowa Twojej wiaty mogła jeszcze bardziej cieszyć oko prezentując się w wybranym kolorze. Naszym faworytem jest kolor RAL 7016 szary antracytowy lub RAL 9005 czarny, ale to Ty wybierasz i decydujesz, bo ma być to wiata samochodowa skrojona na miarę Twoich oczekiwań.

Dodaj komentarz