Wiaty samochodowe, wiaty garażowe, zadaszenia, carporty

+48 886 026 136
wiata samochodowa z dachem fotowoltaicznym

Wiaty garażowe

Poznaj modele naszych nowoczesnych zadaszeń samochodowych. Nasze wiaty garażowe produkujemy z metalu ocynkowanego ogniowo, każdy z modeli cechuje się innym designem. Każdy model wiaty może mieć zabudowane ścianki i dobudowane zaplecze. To Twoja nowoczesna alternatywa dla garażu. Carporty.pl to najsolidniejsze i docenione w całej Europie wiaty garażowe.

Nowoczesna wiata garażowa ARB wykonana jest z metalu i posiada dach płaski. Do wiaty garażowej można dodatkowo dobudować zaplecze na przechowywanie narzędzi ogrodowych. Wiata produkowana jest w kilku rozmiarach na jedno, dwa lub więcej aut. Ścianki wiaty również mogą być zabudowane, co zwiększa komfort użytkowania i dodatkowo zabezpiecza auta przed czynnikami atmosferycznymi.

Standardowo wiata ARB jest produkowana z dachem z blachy trapezowej, opcjonalnie ta wiata dostępna jest w opcji z dachem fotowoltaicznym lub z dachem zielonym. Przy opcji dachu zielonego przygotowujemy wzmocnioną konstrukcję, która jest przygotowana do wysiewu roślin.

Wiaty garażowe ARB mają design, który pięknie pasuje do nowoczesnych ogrodów, zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i wiejskiej. Ten model wiaty może być pomalowany w dowolnym kolorze z palety RAL, dzięki czemu można dopasować kolor zadaszenia garażowego do ogrodzenia lub domu.

Wybierając ten model wiaty możesz być spokojny o jej trwałość, wiata garażowa ARB została solidnie zaprojektowana, dzięki czemu jej czas eksploatacji szacuje się na 50 lat wg Europejskich norm projektowania. Jej konstrukcja została zabezpieczona ocynkiem ogniowym zgodnie z normą ISO EN 1461. Dodatkowo dla Twojej wygody nie wymaga ona żadnych prac konserwacyjnych.

Wiata może być wyposażona w opcjonanle dodatki, takie jak ładowarka samochodowa, numer domu, odwodnienie, świetliki ścienne czy doświetla dachowe. Wszystkie detale można omówić z naszym doradcą handlowym, który chętnie pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie wiatę garażową ABR w dobrej cenie.

 

Nowoczesna wiata garażowa KUBIK jest zadaszeniem z płaskim dachem. Jej konstrukcja jest nieco zbliżona do wiaty ARB, jednak różnią się one między sobą nogami i dachem. Dach w wiacie garażowej KUBIK jest wykonany z poliwęglanu komorowego, który dostępny jest do wyboru w trzech odcieniach: transparent, dymiony i mleczny.

KUBIK jest nowoczesną wiatą garażową wykonaną z metalu i zabezpieczoną solidnie przed korozją zgodnie z europejskimi normami. To model modułowej wiaty garażowej, które można ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji zadaszając duże przestrzenie parkingowe. Jej nowoczesny desing został zaprojektowany przez doświadczonych architektów, idealnie pasuje do nowoczesnego budownictwa.
Do wiaty można dobudować magazynek, który przyda się do składowania drewna, opon czy narzędzi ogrodowych. Ścianki wiaty garażowej mogą być zabudowane drewnem, blachą oraz innymi materiałami.
Dach w wiacie garażowej KUBIK jest przezierny, dzięki czemu pod wiatą jest jasno podczas dnia. Rynna w tym modelu wiaty jest zintegrowana w konstrukcji. 

Carporty.pl wyznaczają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa konstrukcji stalowych. Konstrukcja tej wiaty jest wyjątkowo solidna i wytrzymała, jej eksploatacja została zaprojektowana na 50 lat użytkowania. Kolorystyka tej wiaty może być dowolna, gdyż po ocynkowaniu malujemy proszkowo konstrukcję, wybór koloru jest dowolny.

Zadaszenie garażowe KUBIK dostępne jest jako wiata wolnostojąca, jako wiata pojedyncza, podwójna lub modułowa. Ściany wiaty mogą być zabudowane, mogą być dobudowane schowki lub dobudówki. Moduł maksymalny wiaty ma wymiar 6x6m. Istnieje możliwość wykonania wiaty w wymiarze 9x6m.

 

Wiata garażowa R01 jest najpopularniejszą i najczęściej wybieraną wiatą samochodową. Dostępna jest ona w wariancie wiaty wolnostojącej, wiaty przyściennej lub w formie samego dachu. Wiata produkowana jest w kilku standardowych wymiarach, jednak produkujemy również ten model wiaty pod indywidualny wymiar.

Wiata R01 jest zadaszeniem modułowym, który można łączyć i dopasować do każdej sytuacji.
Jest to wiata wielofunkcyjna, stanowi ona nie tylko zadaszenie samochodu, jednak można do niej dobudować dodatkowe zaplecze, które będzie spełniało funkcję składzika do przechowywania opon, drewna kominkowego czy narzędzi.

Wiata garażowa R01 ma prosty desing, charakteryzuje się dachem łukowym, który został wypełniony poliwęglanem komorowym. Poliwęglan dostępny jest w trzech kolorach: przezroczysty, biały i dymiony.

Konstrukcja wiaty garażowsej R01 jest wykonana ocynkowanej ogniowo stali, której powierzchnia może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL.

Ten model wiaty idealnie pasuje jako zadaszenie samochodu, jednak projekt tej wiaty idealnie wkomponuje się także do innych przeznaczeń. Model ten może być również stosowany jako zadaszenie wejścia, jako zadaszenie tarasu czy jako wiata rowerowa.

Standardowo wiata garażowa R01 produkowana jest ze stali ocynkowanej, jednak istnieje możliwość również wykonania zadaszenia ze stali kortenowskiej (corten steel). Wytrzymałość wiaty jest zaplanowana na 50 lat intesywnego użytkowania w trudnych warunkach pogodowych. Skutecznie ochroni Twoje auto przed deszczem, mrozem, śniegiem czy gradem.