Wiaty samochodowe, wiaty garażowe, zadaszenia, carporty

+48 886 026 136

Produkujemy od 1985r.

Firma “Sawo” Zakład Produkcyjno-Usługowy jest producentem wiat wielofunkcyjnych, carportów, zadaszeń tarasowych, palarni oraz szerokiej palety konstrukcji stalowych zadaszeń z poliwęglanu. Nowoczesne wiaty wielofunkcyjne, o ciekawym designie, od dawna wypierają tradycyjne garaże. Charakteryzuje je ciekawszy wygląd, nowoczesny design, różnorodność form, dużo niższy koszt, ale także nowoczesność i funkcjonalność.

Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać carporty.pl?

Doświadczenie, elastyczność, technologia, jakość, zaangażowanie, satysfakcja

1. Doświadczenie

Od 1985r. stawiamy na jakość, estetykę wykonania oraz perfekcję wykończenia produktów. Nasza wieloletnia praktyka i całkowite zaangażowanie w każdy projekt uczyniła z nas pioniera w branży.

2. Elastyczność

Projektujemy i produkujemy bardzo szeroki wybór wiat i zadaszeń, dostępnych w zróżnicowanych kształtach i wielu formach architektonicznych. Nasza oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych, firm i instytucji publicznych. 30 lat doświadczenia w metaloplastyce oraz własne biuro inżynierskie, pozwalają nam oferować wysokiej jakości produkty, spełniające normy polskiego prawa budowlanego oraz najbardziej wyrafinowane wymagania naszych klientów.

3. Jakość

Nasze wiaty i zadaszenia charakteryzuje najwyższa jakość w standardzie. Każdą naszą konstrukcję zabezpieczamy antykorozyjnie, poprzez ocynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową. Obecnie to najlepsza metoda zabezpieczenia antykorozyjnego, która zabezpiecza przed rdzą i nie wymaga konserwacji przez wiele lat. Posiadamy certyfikaty: EN 1090-1; EN 1090-2; ISO 3834-3; ISO 9001:2009

4. Technologia

Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży. Przy produkcji wiat stosujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie, miedzy innymi wyginarkach i przecinarkach plazmowych firmy ECKERT, tnących strumieniem plazmy lub gazu. Pozwala to osiągnąć wysoką precyzje detali, co przekłada się na idealnie spasowanie elementów i łatwość montażu. Wysoka jakość naszych produktów oraz nieustanie wzrastająca liczba zadowolonych klientów spowodowała w ostatnich latach znaczny rozwój firmy, co zaowocowało budową kolejnej hali produkcyjnej z najnowocześniejszym zapleczem produkcyjnym i socjalnym.

5. Zaangażowanie

Ścisła współpraca z klientem to nasz priorytet. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego robimy wszystko aby zagwarantować naszym Partnerom pewną i stabilną współpracę.

6. Satysfakcja

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury. Każda nowy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Robimy wszystko aby sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom i wymaganiom naszych klientów.

Nasze produkty charakteryzuje:

  • najlepsze na rynku zabezpieczenie antykorozyjne
  • solidna konstrukcja stalowa zgodna z polskimi normami
  • precyzyjne dopasowanie elementów ułatwiające montaż
  • możliwość malowania proszkowego wiat w 100 kolorach palety RAL
  • nowoczesny design i ciekawa forma

Nasze wiaty są produkowane z polskiej stali wysokiej jakości, przez doświadczonych spawaczy. Każda wiata jest składana próbnie, celem sprawdzenia spasowania elementów. Dział kontroli jakości kontroluje produkcję na każdym jej etapie, tak aby klient finalny otrzymał produkt najwyższej jakości.

Wszystkie nasze wiaty są standardowo zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe całej konstrukcji stalowej zgodnie z normami ISO 1461. Dzięki temu nie wymagają żadnej konserwacji. Klient może dodatkowo zamówić malowanie proszkowe na jeden ze 100 kolorów palety RAL. Malowanie proszkowe wykonujemy metodą elektrostatyczną.

Park maszynowy

Jak produkujemy carporty?

STANOWISKA ZROBOTYZOWANE 

Do produkcji carportów wykorzystujemy zautomatyzowane roboty spawalnicze FANUC, dzięki czemu produkujemy zadaszenia samochodowe w krótkim czasie zachowując przy tym wysoką precyzje wykonania. Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowym wprowadzamy innowacje i mamy zdecydowaną przewagę w jakości. Nasze carporty wyróżniają się estetyką i długą żywotnością. To dlatego są najchętniej wybierane w Polsce i krajach Unii Europejskiej przez klientów ceniących jakość i solidność. 

Nasza produkcja wyposażona jest również w przecinarkę plazmową SIGTAL DYNAMIC X-PRO, która wykonuje bardzo precyzyjne cięcia redukując koszty wykonania. Do gięcia elementów wykorzystujemy prasy krawędziowe CNC, które są przeznaczone nawet to 8 metrowych elementów. Pracujemy również na giętarkach, przecinarkach laserowych, gilotynach, zawiesiach, prasach krawędziowych. 

Jako nieliczni w Polsce zatrudniamy na produkcji więcej osób niż w biurze, nasza konkurencja woli skupiać się na marketingu i często zatrudnia po kilkadziesiąt osób od reklamy, w naszej firmie prezentacją produktów zajmuje się 1 osoba, produkcją 60, w dziale projektowym złożonym z 10 kreatywnych osób codziennie powstają nowe produkty, 4 osoby zajmują się wycenami, a w obsłudze klienta mamy 7 osób. Najważniejszy jest dla nas produkt, marketing jest mniej istotny, jakość zawsze wygra na rynku. 

Nasze carporty są dostarczane naszym prywatnym transportem. Jako nieliczni w Polsce jesteśmy słowni i zawsze dojeżdżamy z dostawą na umówiony termin. Szanujemy Państwa czas. 

Dysponujemy również kilkoma ekipami montażowymi. Montujemy carporty na terenie całej Polski.  

wiaty garażowe

Potrzebujesz wiaty?

Skontaktuj się z naszym doradcą handlowym