Wiaty samochodowe, wiaty garażowe, zadaszenia, carporty

+48 886 026 136

Jesteśmy największym w Polsce producentem nowoczesnych wiat. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy określenie – carporty, czyli wiaty samochodowe przez innych nazywane również jako wiaty garażowe i jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję wiat ze stali . Dziś mamy już 20 lat doświadczenia w produkcji nowoczesnych zadaszeń,  nieustannie się rozwijamy podążając za trendami, designem i nowinkami technologicznymi. Udało nam się zachwycić już tysiące klientów. Produkujemy wyłącznie wiaty ściśle dopasowane do potrzeb klienta oraz wymogów otoczenia i terenu.

Nasz zespół

By spełniać potrzeby naszych klientów w naszej firmie pracują najlepsi specjaliści: projektanci, rysownicy, technolodzy, monterzy, jest nas w sumie ponad 50 osób, wszyscy jesteśmy po to, by dostarczyć Ci wiatę marzeń. Jest nas aż tyle, gdyż produkujemy niestandardowe wiaty samochodowe, idealnie skrojone na Wasz wymiar i zaspokajające Wasze potrzeby, nawet te najmniejsze, wszystko dla Waszej wygody.

Poznajmy się

Napisz do nas co Ci się podoba lub czego potrzebujesz lub po prostu zadzwoń. Chętnie przedstawimy Ci opcje zadaszeń i pomożemy wybrać idealne rozwiązanie. A jeśli już będziesz zdecydowany, skontaktuj się z Łukaszem (naszym przemiłym handlowcem), z którym umówisz się na spotkanie.


Dodaj komentarz