Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO

Wiaty 1-stanowiskowe

DF01

Wiata garażowa jednostanowiskowa z dachem płaskim podwieszanym na linach – model DF01

Wymiary: 530 cm x 323 cm; 2 słupy nośne

Typ: wiata samochodowa 1-stanowiskowa

Materiał: wysokiej jakości stal węglowa

Zabezpieczenie antykorozyjne:

wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461, jest to najlepsza technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.

Malowanie proszkowe:

konstrukcja stalowa wiaty malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL.

Wyposażenie standardowe:

1. Pełne orynnowanie

2. Pokrycie dachu: poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm) wraz z kompletem elementów montażowych i zabezpieczających

 

Wymiary wiaty mogą zostać zmienione na potrzeby klienta.

Rysunki techniczne


Model DF01 to typ 1-stanowiskowej wiaty garażowej podporowej/samonośnej z dachem płaskim podwieszany na linach. Ten model wiaty garażowej wolnostojącej z podwieszanym na linach dachem płaskim występuje również w wersji przyściennej.

DF01 jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie trudna jest instalacji wiat o standardowych rozmiarach z koniecznością instalacji większej ilości słupków nośnych oraz gdy miejsce montażu jest trudno dostępne.

Model ten jest oferowany w wersji pojedynczej na jedno auto, ale może również występować w wersji dwustanowiskowej.

To bardzo popularny model wiaty wykorzystywany jako zadaszenia z innym zastosowaniem np. pod stojaki rowerowe lub wielofunkcyjne zadaszenie podwórkowe.

Słupy nośne są odpowiednio dłuższe, co umożliwia ich zabetonowanie w pojedynczych fundamentach punktowych (na życzenie klienta słupy mogą być wyposażone w stopy montażowe celem zakotwienia do istniejącego fundamentu na kotwy chemiczne).

Konstrukcja wykonana jest z solidnych grubościennych profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta.

Użyte materiały to wysokiej jakości stal węglowa produkcji polskiej.

Wszystkie wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461. Obecnie jest to najlepsze technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.

Wiaty samochodowe można zamówić w wersji obróbki powierzchni DUPLEX.

Cała konstrukcja stalowa wiaty jest malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL. Malowanie nadaję wiacie bardzo estetyczny wygląd i pozwala dopasować wiatę do otoczenia czy fasady budynku.

Dach wiaty pokrywa wysokiej jakości bezbarwny poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm) wraz z kompletem elementów mocujących i zabezpieczających.

Galeria zdjęć


Powyższe wizualizacje mają charakter wyłącznie orientacyjno-poglądowy i nie są wiążące. Wiaty na zdjęciach mogą się różnic od opisanych modeli wiat (np. wypełnieniem bocznych ścianek, wyposażeniem opcjonalnym, wymiarami, ilością modułów, pokryciem dachowym, sposobem wykończenia powierzchni, malowaniem/ocynkowaniem). Prezentujemy je jedynie dla wygody klienta.


ZADZWOŃ
886 026 136
887 026 136NAPISZ DO NAS E-MAIL
@ E-MAILNOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Znaczny rozwój firmy w ostatnich latach zaowocował powiększeniem potencjału produkcyjnego firmy poprzez rozbudowę parku maszynowego.WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTEM

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury.INDYWIDUALNE PROJEKTY

Każda nowy projekt, to dla nas nowe wyzwanie! Dysponując szeroką gamą kolorystyczną palety RAL jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom naszych klientów.DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Nasza 30 letnia praktyka oraz całkowite zaangażowanie w każdy projekt gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij