Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO

Wiaty 1-stanowiskowe

WM01-INT

Wiata na Kampera z dachem łukowym i zintegrowaną rynną - model WM01-INT

Wymiary: standardowy lub dostosowany do wymagań klienta

Typ: wiaty na kamper lub przyczepę kampingową

Materiał: wysokiej jakości stal węglowa

Zabezpieczenie antykorozyjne:

wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461, jest to najlepsza technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.

Malowanie proszkowe:

konstrukcja stalowa wiaty malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL.

Wyposażenie standardowe:

1. Pełne zintegrowane orynnowanie

2. Pokrycie dachu: poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm) wraz z kompletem elementów montażowych i zabezpieczających.

 

Wymiary wiaty mogą zostać zmienione na potrzeby klienta.

Rysunki techniczne

Model WM01-INT to typ 1-stanowiskowej wiaty garażowej wolnostojącej z dachem łukowym i zintegrowaną rynną na kampera lub przyczepę kempingową.

Wiata z dachem półokrągłym dostępna jest jako zadaszenie wolnostojące (na czterech słupkach nośnych) lub jako wiata przyścienna (mocowana z jednej strony do ściany budynku, a z drugiej na dwóch solidnych słupach nośnych).

Słupy nośne są odpowiednio dłuższe, co umożliwia ich zabetonowanie w pojedynczych fundamentach punktowych (na życzenie klienta słupy mogą być wyposażone w stopy montażowe celem zakotwienia do istniejącego fundamentu na kotwy chemiczne).

Konstrukcja wykonana jest z solidnych grubościennych profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta.

Użyte materiały to wysokiej jakości stal węglowa produkcji polskiej.

Wszystkie wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461. Obecnie jest to najlepsze technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.
Wiaty samochodowe można zamówić w wersji obróbki powierzchni DUPLEX.

Cała konstrukcja stalowa wiaty jest malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL. Malowanie nadaję wiacie bardzo estetyczny wygląd i pozwala dopasować wiatę do otoczenia czy fasady budynku.

Dach pokrywa wysokiej jakości bezbarwny poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm) wraz z kompletem elementów mocujących i zabezpieczających.

Galeria zdjęć


Powyższe wizualizacje mają charakter wyłącznie orientacyjno-poglądowy i nie są wiążące. Wiaty na zdjęciach mogą się różnic od opisanych modeli wiat (np. wypełnieniem bocznych ścianek, wyposażeniem opcjonalnym, wymiarami, ilością modułów, pokryciem dachowym, sposobem wykończenia powierzchni, malowaniem/ocynkowaniem). Prezentujemy je jedynie dla wygody klienta.


ZADZWOŃ
886 026 136
887 026 136NAPISZ DO NAS E-MAIL
@ E-MAILNOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Znaczny rozwój firmy w ostatnich latach zaowocował powiększeniem potencjału produkcyjnego firmy poprzez rozbudowę parku maszynowego.WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTEM

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury.INDYWIDUALNE PROJEKTY

Każda nowy projekt, to dla nas nowe wyzwanie! Dysponując szeroką gamą kolorystyczną palety RAL jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom naszych klientów.DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Nasza 30 letnia praktyka oraz całkowite zaangażowanie w każdy projekt gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij