Daszki nad drzwi

zadaszenia wejść

Większość naszych daszków jest wykonywana na wymiar i adaptowalna do każdego wejścia do budynku. Oferujemy daszki ozdobne, z elementami kutymi, oraz daszki nowoczesne. Nie tylko nadają one wejsciu do budynku ciekawy charakter, ale takze zapewniają ochronę przed deszczem i śniegiem.

Standardowe wymiary:

Daszki z poliwęglanu produkowane są na wymiar klienta.

Materiał:

Konstrukcja wykonana jest z solidnych, grubosciennych profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta. Użyte materiały to wysokiej jakości stal węglowa produkcji polskiej.

Zabezpieczenie antykorozyjne:

Wszystkie wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461. Obecnie jest to najlepsze technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.

Malowanie proszkowe:

Wiaty i daszki można zamówic w wersji obróbki powierzchni DUPLEX. Cała konstrukcja stalowa wiaty jest malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL. Malowanie nadaję wiacie bardzo estetyczny wygląd i pozwala dopasować wiatę do otoczenia czy fasady budynku.Pokrycie dachu:

Poliwęglan komorowy transparentny o grubości 6mm wraz z kompletem elementów mocujących i zabezpieczającychGaleria zdjęć:

zadaszenia wejść

zadaszenia wejść

daszki nad drzwi

daszki nad drzwi

Zapytaj o cenę wiaty:

Formularz wyceny

Szybki kontakt